**❄️ Zima w KIS**
Śnieg skrzypi, mróz szczypie, a u nas… cieplej niż w tropikach 🌴🔥. Wpadnijcie do Klubu Integracji Środowiskowej!– tu grzejemy się śmiechem, kawą i dobrym towarzystwem. Bo kto powiedział, że zimę trzeba spędzać pod kocem? 😉☕
Postaw na rozwój i dołącz do naszego Klubu!
Więcej informacji tutaj
Chcesz być na bieżąco z naszymi działaniami?
Odwiedź naszą stronę na Facebook












