Zbiórki Recyklingowe 2025!

 

♻️ Nie wyrzucaj – podziel się i twórz z nami!

Klub Integracji Środowiskowej zaprasza do udziału w  Zbiórkach Recyklingowych!
To doskonała okazja, by pozbyć się niepotrzebnych rzeczy i nadać im drugie życie w duchu zero waste i upcyklingu.

📅 Kiedy? 26, 27 i 28 lutego, godz. 8:00–16:00
📍 Gdzie? Sikorskiego 241 (przy Diagnostyce)

✅ Co zbieramy tym razem?
🔧 **Narzędzia warsztatowe**
🍰 **Formy silikonowe**
🧵 **Materiały krawieckie**
🖼 **Ramki do zdjęć**
🍴 **Sztućce**
📦 **Pojemniki plastikowe**

Wszystkie przedmioty trafią do naszych Pracowni, gdzie wykorzystamy je w kreatywnych projektach upcyklingowych.

💚 **Razem dajmy rzeczom drugie życie i stwórzmy coś wyjątkowego!**

Postaw na rozwój i dołącz do naszego Klubu! 
Więcej informacji tutaj
Chcesz być na bieżąco z naszymi działaniami? 
Odwiedź naszą stronę na Facebook

Scroll to Top