Zbiórki recyklingowe – dołącz do akcji!

Nie wyrzucaj – podziel się! 

Klub Integracji Środowiskowej zaprasza do udziału w zbiórkach recyklingowych, podczas której zbieramy rzeczy, które mogą dostać drugie życie!

📅 Kiedy? 17 i 18 września, godz. 8:00-16:00
📍 Gdzie? Sikorskiego 241 (przy Diagnostyce)

🔹 Co zbieramy?
🟢 Kolorowa bibuła, kartki, bloki
🟢 Szklane butelki i słoiki o nietypowych kształtach
🟢 Fragmenty tkanin, skóry, tasiemki, nici, włóczki, guziki
🟢 Ramki do zdjęć, pojemniki plastikowe
🟢 Kubki, sztućce, garnki, patelnie, miski
🟢 Gry i puzzle
🟢 Gruszki do nosa dla dzieci

Wszystkie te przedmioty wykorzystamy podczas warsztatów rękodzielniczych w naszym Klubie, dając im nowe życie i ucząc, jak działa upcykling i recykling! 🌍💚

Wesprzyj naszą inicjatywę – razem możemy więcej! 💙♻️

Postaw na rozwój i dołącz do naszego Klubu! 
Więcej informacji tutaj
Chcesz być na bieżąco z naszymi działaniami? 
Odwiedź naszą stronę na Facebook

Scroll to Top