Nie wyrzucaj – podziel się!
Klub Integracji Środowiskowej zaprasza do udziału w zbiórkach recyklingowych, podczas której zbieramy rzeczy, które mogą dostać drugie życie!

📅 Kiedy? 17 i 18 września, godz. 8:00-16:00
📍 Gdzie? Sikorskiego 241 (przy Diagnostyce)
🔹 Co zbieramy?
🟢 Kolorowa bibuła, kartki, bloki
🟢 Szklane butelki i słoiki o nietypowych kształtach
🟢 Fragmenty tkanin, skóry, tasiemki, nici, włóczki, guziki
🟢 Ramki do zdjęć, pojemniki plastikowe
🟢 Kubki, sztućce, garnki, patelnie, miski
🟢 Gry i puzzle
🟢 Gruszki do nosa dla dzieci
Wszystkie te przedmioty wykorzystamy podczas warsztatów rękodzielniczych w naszym Klubie, dając im nowe życie i ucząc, jak działa upcykling i recykling! 🌍💚
Wesprzyj naszą inicjatywę – razem możemy więcej! 💙♻️
Postaw na rozwój i dołącz do naszego Klubu!
Więcej informacji tutaj
Chcesz być na bieżąco z naszymi działaniami?
Odwiedź naszą stronę na Facebook


