Wielkanoc z KIŚ

Zbliża się Wielkanoc. W minioną sobotę, 8 kwietnia, aby tradycji stało się zadość podjęliśmy się wykonywania palm. Kwiaty z kolorowej bibuły to duże wyzwanie, jednak wszyscy poradziliśmy sobie znakomicie! Efekty warte były naszej pracy- palmy bardzo nam się udały! Nie zapomnieliśmy podzielić się jajkiem, a przy herbacie i kawie miło gawędziliśmy o tym, co przyniósł nam ostatni tydzień.

Dzięki zabawom integracyjnym wiemy o sobie coraz więcej, znamy już swoje ulubione kolory, zainteresowania i hobby.

 

Wszystkim życzymy radosnych, pogodnych i  spędzonych z najbliższymi Świąt Wielkanocnych.

Scroll to Top