Miniony miesiąc był wyjątkowy dla naszej społeczności! Klub Integracji Środowiskowej przyciągnął Uczestników w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach.
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszych zajęciach! Wasza energia i zaangażowanie sprawiły, że ten miesiąc był naprawdę inspirujący. Oby jak najwięcej niezapomnianych chwil i twórczych doświadczeń!
Postaw na rozwój i dołącz do naszego Klubu!
Więcej informacji tutaj
Chcesz być na bieżąco z naszymi działaniami?
Odwiedź naszą stronę na Facebook
























