Projekt KIS

Z wielką radością pragniemy poinformować,
że od dnia 25 lutego 2017 r. rozpoczyna swoją działalność
Klub KIS!

Powstał on z myślą o stworzeniu przestrzeni do spotkania dla byłych uczniów Zespołu Szkół Specjalnych, miejsca otwartego na potrzeby uczestników. Chcemy uatrakcyjnić Wam czas poprzez stworzenie weekendowej oferty dla dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Serdecznie zapraszamy na klubowe spotkania, które będą odbywały się w Domku Pastora w każdą sobotę od godz. 9.00 do 13.00.

Zachęcamy osoby z Łomży i okolic do wspólnej aktywności z terapeutami i wolontariuszami w formie zajęć plastycznych, rękodzielniczych, kulinarnych oraz terapeutycznych. Prowadzone będą także warsztaty doskonalące umiejętności społeczne, tak ważne w codziennym funkcjonowaniu każdego człowieka. Wspólnie będziemy się poznawać i uczyć jak aktywnie i z pożytkiem spędzać czas wolny.

Czekamy na Wasze zgłoszenia do dnia 23.02.2017.
Liczba miejsc jest ograniczona!

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 698 650 292, po godz. 15.00.

Scroll to Top