Podsumowanie listopadowych zbiórek ekologicznych

Listopad minął pod znakiem zaangażowania i troski o środowisko! 🌍💚 Dzięki Wam nasze kolejne zbiórki ekologiczne ZERO WASTE – UPCYKLING – RECYKLING zakończyły się ogromnym sukcesem.

💡 Co dalej?
Wszystkie te przedmioty już wkrótce znajdą swoje drugie życie! Będą wykorzystywane podczas warsztatów rękodzielniczych, kreatywnych działań Klubu Integracji Środowiskowej oraz inicjatyw promujących ekologię i upcykling.

💚 Ogromne podziękowania dla wszystkich darczyńców! 💚
Dzięki Waszej pomocy zmniejszamy ilość odpadów i pokazujemy, że recykling może być nie tylko pożyteczny, ale i inspirujący!

📸 Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć zebranych materiałów! ⬇️♻️

Postaw na rozwój i dołącz do naszego Klubu! 
Więcej informacji tutaj
Chcesz być na bieżąco z naszymi działaniami? 
Odwiedź naszą stronę na Facebook

Scroll to Top