Podsumowanie lipcowych Zbiórek Recyklingowych

**💚 Dziękujemy za udział w Letnich Zbiórkach Recyklingowych!**

18 i 19 lipca po raz kolejny pokazaliście, że wspólnymi siłami możemy zmieniać świat na lepsze. 🌍 Dzięki Waszej aktywności zebraliśmy:
🎒 **pojemniki plastikowe
🧵 **sztućce**,
🎨 **drobiazgi kreatywne**,
🍴 **przydatne wyposażenie do pracowni i świetlicy**.

Wszystko to już niedługo znajdzie swoje miejsce w naszych pracowniach i posłuży uczestnikom KIS – w nauce, twórczości i codziennym działaniu. ✨

Dziękujemy każdemu darczyńcy – razem tworzymy społeczność, która daje drugie życie rzeczom i otwiera nowe możliwości dla ludzi! 🙌

Postaw na rozwój i dołącz do naszego Klubu! 
Więcej informacji tutaj
Chcesz być na bieżąco z naszymi działaniami? 
Odwiedź naszą stronę na Facebook

 

Scroll to Top