Październik minął nam w ekspresowym tempie, ale zostawił po sobie mnóstwo pięknych wspomnień! To był miesiąc pełen działania, kreatywności i integracji.

Warsztaty rękodzielnicze – znów udowodniliśmy, że upcykling i kreatywność idą w parze! Tworzyliśmy ozdoby, biżuterię i dekoracje, nadając nowe życie przedmiotom, które miały trafić do kosza.
Wolontariusze – serce naszego Klubu!
W październiku szczególnie doceniliśmy naszych wolontariuszy, którzy wkładają mnóstwo energii w organizację zajęć i wspieranie uczestników. To oni pomagali w prowadzeniu warsztatów, organizowaniu zbiórek i wnosili do Klubu ogrom ciepła i pozytywnej energii! DZIĘKUJEMY!
Gry, spotkania, integracja – nie zabrakło wspólnych rozgrywek w gry planszowe, rozmów przy herbacie i po prostu – bycia razem!
Październik pokazał, że razem możemy więcej! Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i nie możemy się doczekać tego, co przyniesie listopad!
Postaw na rozwój i dołącz do naszego Klubu!
Więcej informacji tutaj
Chcesz być na bieżąco z naszymi działaniami?
Odwiedź naszą stronę na Facebook












