W tym dniu spotkaliśmy się jak co tydzień aby wspólnie pobyć ze sobą, porozmawiać, powspominać, a także bardziej poznać siebie. Spotkanie przebiegało w bardzo życzliwej atmosferze. Na początku przypomnieliśmy sobie zasady jakie obowiązują podczas spotkań , po czym przystąpiliśmy do gier pozwalających poznać siebie i nasze upodobania.
Następnym etapem była praca z mandalą. Mandale mają bardzo korzystny wpływ, pobudzają i rozwijają twórcze myślenie, które są podstawą kreatywnej edukacji. Uczestnicy podczas pracy z mandalami wykazali sie dużą cierpliwością i wytrwałością w doprowadzeniu prac do końca. Praca nad mandalą odbywała się w ciszy i skupieniu, przy spokojnej muzyce.
Po intensywnej pracy, wspólnie odpoczywaliśmy przy herbatce i kawce oraz pysznym ciachu upieczonym przez uczestników spotkania. Następnie po przerwie odbyła się rywalizacja w zespołach. Polegało to na wytężeniu swoich umysłów w odgadywaniu zagadek z różnych dziedzin o różnym stopniu trudności. Uczestnicy dali z siebie wszystko i każdy mógł się czuć wygranym.
Na zakończenie wspólnie rozwiązaliśmy krzyżówką, której hasłem był ulubieniec wszystkich: Mój przyjaciel pies!





