Lipiec w Klubie Integracji Środowiskowej

Aktywizacja ma różne oblicza!


Minął kolejny miesiąc działalności naszego Klubu Integracji Środowiskowej! To był wspaniale spędzony czas! Masa nowych ludzi, masa pomysłów, masa pięknych chwil!

To właśnie w lipcu powstał nasz Klubowy Zegar, nad którym wszyscy wspólnie pracowaliśmy. Od stworzenia projektu, aż do wykonania i powieszenia go na ścianie! Teraz odlicza każdą sekundę, którą razem spędziliśmy.

Każdy dzień przynosi coś nowego. Nowe przyjaźnie, nowe zadania, nowe umiejętności. 
Ale przecież nie samą pracą żyje człowiek. Chwile spędzone na wspólnych posiłkach, rozmowach i grach- ich także nigdy nie zapomnimy.

Postaw na rozwój i dołącz do naszego Klubu! 
Więcej informacji tutaj
Chcesz być na bieżąco z naszymi działaniami? 
Odwiedź naszą stronę na Facebook



Scroll to Top