Dzisiejsze spotkanie przebiegało troszeczkę w innej scenerii. Uczestnicy Klubu przenieśli sie do kuchni, aby poeksperymentować. Ze składników jakie udało nam się zgromadzić w kuchni, a były to: mąka , drożdże , wędlina, pieczarki, ser, zioła, ulubione warzywa, uczestnicy drogą zgadywanek odkryli ,że można zrobić z nich pizzę. Podzieleni na dwie grupy przystąpiliśmy do pracy. Wszyscy dzielnie zajęli się myciem , krojeniem, ugniataniem ciasta. Każdy chętnie wykonywał przydzielone mu zadanie. Najprzyjemniejszą chwilą było czekanie na efekt swojej pracy oraz wspólne spożywanie upieczonej pizzy. Wszyscy ze smakiem delektowali się swoimi przysmakami.









