Klub Integracji Środowiskowej rozpoczyna współpracę z Zespołem Szkół Specjalnych w Łomży!

Współpracujemy z Zespołem Szkół Specjalnych w Łomży!

Z radością informujemy o nawiązaniu współpracy z Zespołem Szkół Specjalnych w Łomży! Naszym wspólnym celem jest zwiększenie aktywności społecznej i zawodowej uczniów z niepełnosprawnościami.

Dzięki tej inicjatywie młodzi ludzie zyskają nowe możliwości rozwoju, zdobywania doświadczenia i budowania pewności siebie. Razem tworzymy przestrzeń, w której każdy może odkrywać swój potencjał i aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym.

Cieszymy się na wspólne działania!

Zapraszamy do Klubu Integracji Środowiskowej! 

Postaw na rozwój i dołącz do naszego Klubu! 
Więcej informacji tutaj
Chcesz być na bieżąco z naszymi działaniami? 
Odwiedź naszą stronę na Facebook
Scroll to Top