Klub Integracji Środowiskowej rozpoczyna współpracę ze Stowarzyszeniem „Aktywny Senior”!

Z radością informujemy o rozpoczęciu współpracy ze Stowarzyszeniem „Aktywny Senior”! Wspólnie tworzymy przestrzeń do integracji międzypokoleniowej, łącząc seniorów z młodszymi osobami, w tym osobami z niepełnosprawnościami.
W ramach działań seniorzy będą dzielić się swoją wiedzą, pasjami oraz historiami, prowadzić inspirujące rozmowy i wspólnie grać w gry stolikowe. To wyjątkowa okazja do budowania relacji, wzajemnego wsparcia i wymiany doświadczeń.
Zapraszamy do Klubu Integracji Środowiskowej!
Postaw na rozwój i dołącz do naszego Klubu!
Więcej informacji tutaj
Chcesz być na bieżąco z naszymi działaniami?
Odwiedź naszą stronę na Facebook


