Na ostatnim spotkaniu KIŚ mieliśmy okazję pracować z gliną. Glina to bardzo ciekawa masa plastyczna, która nie tylko rozbudza i rozwija naszą wyobraźnię, ale przede wszystkim to doskonała terapia manualna dla naszych rąk. W dobrych nastrojach wałkowaliśmy glinę wałkiem i palcami, wycinaliśmy gotowe wzory z foremek, jednak największą frajdę mieliśmy gdy puściliśmy wodze naszej wyobraźni. Zainspirowani naturą (liśćmi, kwiatami i trawami) oraz tkaniną stworzyliśmy „cudeńka”. Zobaczcie sami.










