Czerwiec w Klubie Integracji Środowiskowej

 


Klub Integracji Środowiskowej jest wyjątkowym miejscem!

KIŚ to nie cztery ściany, okna i dach. To wszyscy ludzie, którzy znajdują w nim miejsce dla siebie. To bezpieczna przystań, w której mogą się spełniać, rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia. To czas wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia. 

Wspólnie tworzymy atmosferę zaufania i aranżujemy własną przestrzeń.  Dostosowujemy otoczenie do naszych potrzeb. I robimy to własnymi rękoma! Wykorzystujemy nasze umiejętności i uzupełniamy się wzajemnie.  Bo razem możemy zrobić wszystko!

Postaw na rozwój i dołącz do naszego Klubu! 
Więcej informacji tutaj
Chcesz być na bieżąco z naszymi działaniami? 
Odwiedź naszą stronę na Facebook

 

Scroll to Top