Chcemy wiosny z KIŚ

Chcemy wiosny. Pod takim hasłem upłynęło kolejne spotkanie KIŚ. Po zajęciach sportowo -integracyjnych i wesołych zabawach przystąpiliśmy do twórczej części spotkania. Zajęcia kreatywne są bardzo lubiane przez naszych uczestników. Dają możliwość wyrażenia emocji, zaprezentowania umiejętności oraz możliwość odniesienia sukcesu. Efekty pracy są imponujące.

Scroll to Top