Bez kategorii

„Odwaga Bycia” – podpisaliśmy umowę na realizację projektu

Informujemy, że Stowarzyszenie „Czas Rozwoju” podpisało umowę na realizację projektu „Odwaga Bycia”, który będzie częścią II Łomżyńskich Dni Świadomości Osób z Niepełnosprawnościami. W ramach projektu zaplanowane jest spotkanie z wyjątkowym gościem oraz wydarzenie, które będzie przestrzenią rozmowy, integracji i wzajemnego zrozumienia. Poznaj szczegóły projektu „Odwaga Bycia” Chcesz być na bieżąco z naszymi działaniami? Odwiedź naszą stronę […]

Stowarzyszenie Czas Rozwoju na rzecz kultury i tradycji!

Rękodzieło i tradycja dla mieszkańców Łomży – podpisaliśmy umowę Z radością informujemy, że Stowarzyszenie „Czas Rozwoju” podpisało umowę na realizację projektu „Rękodzieło i tradycja dla mieszkańców Łomży”. Zadanie publiczne finansowane jest ze środków budżetu Miasta Łomża W ramach projektu przygotujemy cykl warsztatów rękodzielniczych inspirowanych lokalną kulturą i tradycją. Będzie to okazja do wspólnego działania, poznania

Nowa możliwość wsparcia – szybkie darowizny BLIK

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy chcą nas wspierać!Od teraz oprócz tradycyjnego przelewu, cashbacku na FaniMani.pl oraz przekazania 1,5% podatku, można przekazać darowiznę także w formie szybkiego przelewu BLIK. To wygodna i szybka forma wsparcia – wystarczy kilka kliknięć, żeby pomóc nam realizować kolejne działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami! Każda, nawet najmniejsza wpłata ma

Do zobaczenia na Długiej!

Z radością informujemy, że podpisaliśmy umowę najmu nowego lokalu dla naszego Stowarzyszenia. Od teraz naszą przestrzenią działań będzie ul. Długa 1/5 w Łomży – dobrze znany Jantar. Zgodnie z umową od 1 sierpnia 2025 r. rozpoczynamy działalność w nowym miejscu. To dla nas szczególna data – dokładnie 9 lat wcześniej, 1 sierpnia 2016 r., zostało

Zima w Klubie Integracji Środowiskowej

**❄️ Zima w KIS**Śnieg skrzypi, mróz szczypie, a u nas… cieplej niż w tropikach 🌴🔥. Wpadnijcie do Klubu Integracji Środowiskowej!– tu grzejemy się śmiechem, kawą i dobrym towarzystwem. Bo kto powiedział, że zimę trzeba spędzać pod kocem? 😉☕ Postaw na rozwój i dołącz do naszego Klubu! Więcej informacji tutaj Chcesz być na bieżąco z naszymi działaniami? Odwiedź

Scroll to Top