W ten piękny, słoneczny dzień majowy było miło znów ze sobą pobyć. Wszyscy z zaciekawieniem oczekiwali na propozycje spotkania. A działo się dużo…
Zabawy integracyjne pozwoliły nam dowiedzieć się co lubimy jeść , a co nam nie smakuje. Najbardziej zaskoczyły nas potrawy, za którymi nie przepadamy. Jak można nie lubić np. truskawek, winogron, kalafiora, czekolady lub śledzi??? Okazuje się, że jest to możliwe!!! Jednocześnie w tej zabawie ćwiczyliśmy pamięć i zrobiliśmy minikonkurs.
Następnie z zapałem ( usprawniając ręce) wykonaliśmy przepiękne prace plastyczne dla najważniejszych osób w naszym życiu- naszych Mam, gdyż wielkimi krokami zbliża się ich święto.
Podczas wykonywania precyzyjnych zadań – wycinania nożyczkami i wycinakami, skręcania papieru, naklejania listków, płatków i koralików, ozdabiania różnymi elementami- naszą zgraną „paczką” dyskutowaliśmy o tym co było i o naszych planach.
W słodkości, tradycyjnie, zaopatrzyły nas bezcenne mamy klubowiczów. Dziękujemy bardzo!
Po regeneracyjnej przerwie odbyła się zdrowa rywalizacja w grach towarzyskich. Było to doskonalenie pamięci i trening umiejętności społecznych na żywo. Wygrali wszyscy, każdy pokonywał swoje granice.
Do następnej soboty!






